رویدادهای اقتصادی تهیه ۱۳۰ کانکس برای روستاهای قصرشیرین - رویدادهای اقتصادی

تهیه ۱۳۰ کانکس برای روستاهای قصرشیرین

موضوع : اخبار اقتصادی , اخبار بازار ماشین , اخبار طلا و سکه , بازار نرخ و ارز بانکی , رویدادهای اقتصادی ایران , رویدادهای اقتصادی جهان ، 2 هفته پیش ارسال شدهتهیه ۱۳۰ کانکس برای روستاهای قصرشیرین

به گزارش ایسنا، کار بازسازی مناطق زلزله زده قصرشیرین به عهده بنیاد مسکن استان تهران گذاشته شده است. در این خصوص ۱۳۰ دستگاه کانکس در مرحله اول برای روستاهای این شهرستان که تخریب بیشتری دارند تهیه شده و کار انتقال آن در شرف انجام است. از این تعداد ۲۷ دستگاه انتقال یافته و تا پایان هفته ۵۳ دستگاه دیگر نیز منتقل می‌شود.

همچنین عملیات آواربرداری مناطق زلزله‌زده قصرشیرین بصورت شبانه‌روزی در حال انجام است.

در جریان بازدید جمعی از مسوولان کشوری و استانی از روستای شیرین آب قصرشیرین که با حضور ولی‌الله سیف رییس کل بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران و همچنین نصرالله دهقانی مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان تهران و سایر مسوولان بنیاد مسکن مستقر در قصرشیرین صورت گرفت از وضعیت آواربرداری و اسکان موقت ساکنین روستای شیرین آب از توابع بخش مرکزی شهرستان قصرشیرین بازدید به عمل آمد.

از صبح یکشنبه قریب به ۲۷ دستگاه کانکس به این روستا انتقال یافته و تا پایان هفته ۵۳ دستگاه کانکس برای اسکان مردم این روستا نصب خواهد شد. در مراحل بعدی نیز قرار است مابقی کانکس‌ها تهیه شود.


این مطلب توسط loc ارسال شده :