رویدادهای اقتصادی وزیر نیرو: از صبر و همراهی مردم خوزستان تشکر می‌کنم - رویدادهای اقتصادی

وزیر نیرو: از صبر و همراهی مردم خوزستان تشکر می‌کنم

موضوع : اخبار اقتصادی , اخبار بازار ماشین , اخبار طلا و سکه , بازار نرخ و ارز بانکی , رویدادهای اقتصادی ایران , رویدادهای اقتصادی جهان ، 10 ماه پیش ارسال شدهوزیر نیرو: از صبر و همراهی مردم خوزستان تشکر می‌کنم

به گزارش مهر، حمید چیت‌چیان در حاشیه جلسه هیات دولت و در جمع خبرنگاران در رابطه با دلایل قطعی برق استان خوزستان نیز افزود: پس از این اتفاق، صنعت برق در اکثر استان‌ها به طرف خوزستان رفتند و اقدامات لازم را برای شستشوی تاسیسات انجام دادند که در حال حاضر قطعی برق نداریم و اگر اشکالاتی وجود داشته باشد، متداول در صنعت برق است.

وی ادامه داد: حدود ۴ هزار و ۸۰۰ کیلومتر از خطوط اتصال، فوق توزیع و ۱۰۵ پست از ۲۰۷ پست استان خوزستان در معرض چنین وضعیتی قرار دارند و نیازمند شست و شو هستند.

وزیر نیرو همچنین از شکیبایی و صبر و همراهی مردم خوزستان تشکر کرد.

چیت‌چیان گفت: در بهمن‌ماه هجوم گرد و خاک بی‌سابقه در کنار افزایش رطوبت هوا باعث شد تا سیستم‌های عایق شبکه برق تبدیل به هادی شوند و جرقه‌های زیاد موجب از مدار خارج شدن تاسیسات و قطع برق در استان خوزستان شد.

وی همچنین از اجرای ۷۵ درصدی تکالیف ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی بر وزارت نیرو خبر داد و گفت: امیدوارم در ماه‌های آینده اجرای این تکالیف کامل شود.


این مطلب توسط loc ارسال شده :