رویدادهای اقتصادی نرخ گندم تصویب شد | شب عید مشکل میوه نداریم - رویدادهای اقتصادی

نرخ گندم تصویب شد | شب عید مشکل میوه نداریم

موضوع : اخبار اقتصادی , اخبار بازار ماشین , اخبار طلا و سکه , بازار نرخ و ارز بانکی , رویدادهای اقتصادی ایران , رویدادهای اقتصادی جهان ، 10 ماه پیش ارسال شدهنرخ گندم تصویب شد | شب عید مشکل میوه نداریم

به گزارش ایسنا، محمود حجتی در حاشیه جلسه هیات دولت در جمع خبرنگاران اظهار کرد: سازمان برنامه و بودجه باید پیش‌نویس این موضوع را تهیه و مصوبه آن را ابلاغ کند که امیدواریم در روزهای آینده این اقدام انجام شود.

وی درباره تامین میوه شب عید نیز گفت: طبق سال‌های گذشته، ستاد تنظیم بازار مصوباتی داشته است. همکاران من هم اقدامات لازم را انجام داده‌اند و پیش‌بینی ما این است که مشکل خاصی نخواهیم داشت.

وزیر جهاد کشاورزی در مورد اقدامات برای جبران سرمازدگی میوه‌های استان مازندران اظهار کرد: سازمان برنامه و بودجه پیشنهادی آورد که در دولت تصویب شد. بر این اساس قرار شده دولت مابه‌التفاوت بلاعوض( کیلویی ۳۰۰ تومان) به باغداران خسارت دیده بپردازد که برای ۱۵۰ هزار تن اقدام شد.

حجتی اظهار امیدواری کرد که سایر منابع لازم هم تخصیص یابد تا مشکل مردم حل شود.

وی گفت: من در گذشته از بابت این تاخیر هم عذرخواهی کردم، اکنون هم عذرخواهی می‌کنم. همکارانم به دنبال حل تامین منابع مالی برای رفع مشکل باغداران استان مازندران هستند.


این مطلب توسط loc ارسال شده :