رویدادهای اقتصادی دوشنبه ۱۸ بهمن | رشد قیمت دلار و انواع سکه در بازار آزاد - رویدادهای اقتصادی

دوشنبه ۱۸ بهمن | رشد قیمت دلار و انواع سکه در بازار آزاد

موضوع : اخبار اقتصادی , اخبار بازار ماشین , اخبار طلا و سکه , بازار نرخ و ارز بانکی , رویدادهای اقتصادی ایران , رویدادهای اقتصادی جهان ، 10 ماه پیش ارسال شدهدوشنبه ۱۸ بهمن | رشد قیمت دلار و انواع سکه در بازار آزاد

به گزارش ایرنا و بر اساس میانگین موزون معاملات ثبت شده در سامانه سنا که توسط صرافی‌های مجاز سراسر کشور انجام می‌شود، هر یورو با رشد ۱۵۳ ریالی نسبت به دیروز ۴۱ هزار و ۶۸۷ ریال و هر پوند انگلیس با ۱۱۹ ریال افت قیمت ۴۸ هزار و ۶۲۱ ریال فروخته شد.

اتحادیه طلا، جواهر و سکه تهران نیز قیمت هر دلار را ۳۸ هزار و ۴۹۰ ریال و هر یورو را ۴۲ هزار و ۵۸۰ ریال اعلام کرده است.

  • نرخ ارزها در نظام بانکی

بانک مرکزی نیز قیمت هر دلار آمریکا را با چهار ریال افزایش نسبت به دیروز ۳۲ هزار و ۳۷۱ ریال، هر پوند انگلیس را با پنج ریال کاهش ۴۰ هزار و ۴۱۴ ریال و هر یورو را با ۱۳ ریال کاهش ۳۴ هزار و ۸۹۹ ریال اعلام کرد.

  •  رشد قیمت انواع سکه در بازار آزاد

بر اساس نرخ های اعلامی اتحادیه طلا، جواهر و سکه تهران، هر قطعه سکه بهار آزادی طرح قدیم با رشد ۱۱۰ هزار ریالی ۱۱ میلیون ۶۷۰ هزار ریال، هر قطعه نیم سکه با ۳۰ ریال افزایش قیمت ۶ میلیون و ۳۷۰ هزار ریال، هر قطعه ربع سکه با ۳۰ هزار ریال رشد سه میلیون ۳۹۰ هزار ریال و هر قطعه سکه گرمی با رشد ۱۰ هزار ریالی ۲ میلیون و ۱۵۰ هزار ریال فروخته شد.

این اتحادیه قیمت هر اونس طلا در بازارهای جهانی را یک هزار و ۲۲۳ دلار و ۶۰ سنت اعلام کرد که نسبت به دیروز سه دلار و ۱۰ سنت رشد دارد.

هر گرم طلای ۱۸ عیار نیز امروز ۹۲۰ ریال افزایش قیمت داشت و یک میلیون ۱۵۱ هزارو ۷۹۰ ریال فروخته شد.

معاملات ارز در بازار آزاد هر روز تا ساعت ۱۸ ادامه دارد و در میانه روز و حوالی ساعت ۱۴ به اوج می‌رسد.


این مطلب توسط loc ارسال شده :