رویدادهای اقتصادی چهارشنبه ۵ آبان | قیمت دلار و سکه در بازار آزاد تهران افزایش یافت - رویدادهای اقتصادی

چهارشنبه ۵ آبان | قیمت دلار و سکه در بازار آزاد تهران افزایش یافت

موضوع : اخبار اقتصادی , اخبار بازار ماشین , اخبار طلا و سکه , بازار نرخ و ارز بانکی , رویدادهای اقتصادی ایران , رویدادهای اقتصادی جهان ، 1 سال پیش ارسال شدهچهارشنبه ۵ آبان | قیمت دلار و سکه در بازار آزاد تهران افزایش یافت

به گزارش ایرنا و بر اساس معاملات ثبت شده در سامانه سنا که در صرافی‌های مجاز کل کشور انجام می‌گیرد، هر یورو با ۱۳ ریال کاهش قیمت نسبت به دیروز (سه‌شنبه چهارم آبان) به ۳۹ هزار و ۵۳۱ ریال رسید و هر پوند انگلیس نیز با ۱۱۰ ریال کاهش قیمت، ۴۴ هزار و ۳۸۰ ریال فروخته شد.

همچنین بر پایه اعلام اتحادیه طلا، جواهر و سکه تهران، هر قطعه سکه بهار آزادی طرح قدیم با ۵۰ هزار ریال افزایش قیمت، ۱۱ میلیون ریال و هر قطعه نیم سکه با ۲۰ هزار ریال افزایش قیمت، پنج میلیون و ۶۱۰ هزار ریال داد و ستد شد.

در معاملات امروز بازار آزاد، هر قطعه ربع سکه و سکه یک گرمی بدون تغییر قیمت نسبت به دیروز به ترتیب دو میلیون و ۹۶۰ هزار ریال و یک میلیون و ۸۶۰ هزار ریال فروخته شد.

براساس اعلام اتحادیه طلا و جواهر تهران، هر گرم طلای ۱۸عیار، یک میلیون و ۱۱۱ هزار و ۸۸۰ ریال داد و ستد و هر اونس طلا نیز با چهار دلار و ۵۰ سنت افزایش قیمت نسبت به روز گذشته، یک هزار و ۲۷۴ دلار و ۶۰ سنت قیمت‌گذاری شد.

این اتحادیه برای امروز، قیمت هر دلار را ۳۶ هزار و ۱۰۰ ریال و هر یورو را ۳۹ هزار و ۵۹۰ ریال اعلام کرده است.


این مطلب توسط loc ارسال شده :