رویدادهای اقتصادی چهارمین نمایشگاه بین‌المللی دریایی برگزار می‌شود - رویدادهای اقتصادی

چهارمین نمایشگاه بین‌المللی دریایی برگزار می‌شود

موضوع : اخبار اقتصادی , اخبار بازار ماشین , اخبار طلا و سکه , بازار نرخ و ارز بانکی , رویدادهای اقتصادی ایران , رویدادهای اقتصادی جهان ، 1 سال پیش ارسال شدهچهارمین نمایشگاه بین‌المللی دریایی برگزار می‌شود

به گزارش مهر، این نمایشگاه با هدف ترویج، ‌اشاعه و گسترش فرهنگ دریامحور، معرفی دستاوردهای علمی، پژوهشی و تکنولوژی صنعت دریایی و دریانوردی، معرفی فرصت‌های سرمایه‌گذاری در حوزه‌های دریایی و مشارکت در روند جهانی شدن تا ۵ مهرماه سال جاری از ساعت۱۰ الی ۱۸ برپاست.

در این نمایشگاه علاوه بر صدها شرکت داخلی، ده‌ها شرکت خارجی از ایتالیا، ‌عمان، آلمان، ژاپن، فرانسه، انگلستان، کره جنوبی، قزاقستان و چین جدیدترین تولیدات و خدمات خود را ارائه می‌کنند.

نمایشگاه چهارم در زمینه کشتیرانی، حمل و نقل دریایی، صنایع کشتی‌سازی، صنایع فراساحل نفت و گاز، خدمات دریایی و بندری، ساخت، تجهیز و توسعه بنادر، امور نظامی و دفاعی، اقیانوس شناسی و هواشناسی، الکترونیک و مخابرات، حقوق دریایی، موسسات رده‌بندی، بیمه و موسسات اعتباری، نقشه‌برداری و هیدروگرافی و… است.

دراین نمایشگاه، جلسات چهره به چهره تجاری و همچنین امضا موافقت‌نامه‌ها و تفاهمنامه‌های تجاری با حضور سفرا و رایزنان بازرگانی سفارتخانه‌های مستقر در ایران برای توسعه همکاری‌های بین‌المللی در حوزه دریایی صورت می‌گیرد.


این مطلب توسط loc ارسال شده :