رویدادهای اقتصادی ثبات نسبی نرخ دلار و انواع سکه طلا | دلار ۳۵۴۰ تومان - رویدادهای اقتصادی

ثبات نسبی نرخ دلار و انواع سکه طلا | دلار ۳۵۴۰ تومان

موضوع : اخبار اقتصادی , اخبار بازار ماشین , اخبار طلا و سکه , بازار نرخ و ارز بانکی , رویدادهای اقتصادی ایران , رویدادهای اقتصادی جهان ، 1 سال پیش ارسال شدهثبات نسبی نرخ دلار و انواع سکه طلا | دلار ۳۵۴۰ تومان

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس، امروز در بازار تهران سکه طرح جدید به قیمت یک‌میلیون و ۱۲۱ هزار و ۴۰۰ تومان، سکه طرح قدیم به قیمت یک‌میلیون و ۱۲۰ هزار تومان و نیم‌سکه با نرخ ۵۶۲ هزار تومان عرضه شد. دیروز سکه طرح جدید با نرخ یک میلیون و ۱۱۹ هزار تومان، طرح قدیم‌ یک میلیون و ۱۱۸ هزار تومان و نیم سکه‌ ۵۶۱ هزار تومان به فروش رسید.

امروز همچنین ربع سکه به قیمت ۲۹۲ هزار تومان و سکه گرمی با نرخ ۱۸۲ هزار تومان عرضه شد، دیروز نیز ربع سکه با نرخ ۲۹۲ هزار تومان، سکه گرمی با قیمت ۱۸۲ هزار تومان عرضه شد.

در بازار طلای پایتخت هر گرم طلای ۱۸ عیار امروز ۱۱۳ هزار و ۹۵۶ تومان به فروش رفت در حالی که دیروز ‌۱۱۳ هزار و ۷۴۸ تومان معامله شد.

قیمت اونس در بازار جهانی طلا نیز امروز با ۶ دلار افزایش ۱۳۵۰ دلار و ۸۰ سنت بود.

در بازار ارز، امروز یک دلار آمریکا به نرخ ۳۵۴۰ تومان، یورو به قیمت ۴۰۱۷ تومان و درهم امارات با قیمت ۹۶۷ تومان عرضه شد در حالی که این ارزها دیروز به ترتیب با نرخ‌های ‌۳۵۳۹ تومان برای دلار، ۳۹۹۹ تومان برای یورو و‌ ۹۶۷ تومان برای درهم عرضه شد.


این مطلب توسط loc ارسال شده :